PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 997
ocen
6,3 10 1 36997
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi

Po trailerze mozna wywnioskowac ze bedzie sie mozna posmiac i mozliwe ze bedzie calkiem niezly.

ocenił(a) film na 1
Nicaraguall

Powinieneś w takim razie oglądać same trailery, wtedy Ci się będzie podobał każdy film, bo na przykład ten to porażka. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tomys

Powinienes w takim razie nic nie ogladac, no bo przeciez kazdy film moze byc porazka. Bedziesz zadowolony bo zadnego kiepskiego nie obejzysz. Trailery sa po to zeby zachecic widza i to akurat im sie udalo. Sorry ze nie jestem wszechwiedzaca maszyna jaki film za pare miesiecy bedzie najlepszy. Super masz refleks tak wogóle. Zauwazyles kiedy ja tego posta napisalem? Wtedy jeszcze filmu nie bylo bo zazwyczaj najpier ogladam pozniej oceniam. Ale sory koles wogole ze mi sie trailer spodobal :|

ocenił(a) film na 1
Nicaraguall

Myślę, że to nie ma znaczenia kiedy się odląda film. Mam tylko nadzieję, że nie głosowałaś po obejrzeniu tego trailera, bo to tylko może tłumaczyć tak wysoką ocenę, zresztą i tak się nie przyznasz. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
tomys

Faktycznie 49 glosow. Moj jeden. Zmienil ocene o jedna setna. Juz teraz wszyscy wiedza skad taka wysoka nota. Nie musisz sie martwic bo prawda jest taka ze zaglosowalem pare sekund przed odczytaniem twojego postu, czyli juz po obejzeniu filmu.

P.S. Moj glos zmienil ocene o jedna setna w dol, ale to chyba nie wazne :/

Nicaraguall

Słuchaj mistrzu tu sie poleca lub odradza dane filmy,a nie pisze się bzdur typu :zapowiada się niezły...,bedzie sie mozna .....Jeśli nie widziałeś filmu to swoje uwagi zachowaj dla siebie i wypowiedz się po obejrzeniu go.Tak to robisz niepotzrebnie śmietnik z tego forum.Bez urazy.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones