PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 997
ocen
6,3 10 1 36997
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi

Prymitywne dowcipy kompletnie nie śmieszne, porażka aktorska, a fabuła... ciężko wymyśleć coś głupszego. Nie piszę tego, żeby zrobić komuś przykrość, ale wierzcie mi szkoda czasu. Obejrzałem ten film, bo zasugerowałem się oceną ogólną, ale widzę, że kompletnie nie ma co na to patrzeć. Myślę, że przy ocenach powinna być także podana średnia wieku głosujących, bo w tym przypadku była chyba jakieś 14 lat. Pozdrawiam niewybrednych, bawcie się dobrze.

ocenił(a) film na 9
tomys

Film jest zajefajny!Świadczy o tym m.in jego nota,a skoro Tobie sie nie podobał to znaczy,ze z Tobą jest cos nie tak...Wielki krytyk filmowy..."średnia wieku 14 lat"To chyba Ty masz z 70 na karku skoro Ciebie nie śmieszą te dowcipy.Zamiast do kina wybierz sie lepiej do teatru Panie krytyk,pozdrawiam i życzę lepszego poczucia humoru

ocenił(a) film na 10
tomys

Gosciu jak szukasz jakiegoś ambitnego kina to chyba nie w kierunku komedii. Po twojej wypowiedzi widać że nie wiesz w ogóle co to komedia na ktrej mozna sie dobrze posmiać, jesteś typem człowieka który powie że Straszny Film jest totalnym dnem jak sądze, czyli poprostu drętwym lamusem i niczym wiecej.... Rada na przyszłośc wracaj do książek i nie wtrącaj i nie nie krytykuj czegoś czego kompletnie ie rozumiesz. Najwyraźniej zaistniał chyba też u Ciebie kompleks wiekowy, nie jestem 14-latkiem ale moge stwierdzić jasno że uważasz że osoby które nie są równe twojego wieku lub są mlodsze są gorsze, i tak Ci szczerze powiem że to sie leczy... Jak dla mnie film bardzo pozytywny, perełką napewno jest tu Anna Faris która dodaje temu filmowi wiele humoru :) Pozdrawaim

Jed

mam prawie dwa razy więcej lat niż "dla 14 latków", a bawiłem się przednio - Anna Faris tworzy ten film od podstaw, zresztą wspólnie z bratem głównego Bohatera!

Krytykowi proponuję "Otik'a" - zajefajny czeski film - jeśli nie komedia, to może eurpoejski dramat go przekona...

ocenił(a) film na 6
lukasz_mrozekk

Ten film jest jedną z lepszych komedi jaką oglądałem,bawiłem się przednio,a co do humoru i fabuły to wcale nie są tak prymitywne ja ci (do załorzyciela tematu,specjalnie z małej litey) się wydaje,jeśli ktoś lubi komedie to ten film na 100% mu się spodoba i nie sądze że jest to komedia dla 14 latków, jak to juz ktoś wcześniej ujął to po co wypowiadać się na temat komedi jeśli się ich po prostu nielubi,facetowi wydaje się że jest wielkim krytykiem bo zmieszał ten film z błotem, własnie tacy goście najbardziej mnie wkurwiają na filmwebie,są prawie przy każdych komediach i je oczerniają,niestety dla nich to właśnie wskazuje na ich poziom intelektualny który nie jest zbyt wysokitacy ludzie za "namową" otoczenia zaczynają oglądać ambitniejsze filmy i myślą że są przez to lepsi od innych i mogą mieszać z błotem naprawde świetne filmy, a ja dramatów czy filmów obyczajowych nie oglądam i nie czuje się przez to gorszy,takie filmy poprostu mnie nudzą,a jak już wcześniej na innych postach pisałem filmy są tylko po to żeby się przy nich dobrze bawić!!!

ocenił(a) film na 8
spider0

zgadzam się, świetna komedia, uwielbiam takie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones