PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 993
oceny
6,3 10 1 36993
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi

Jeżeli ktoś się nie zgadza to zapewne kobiety które spychały facetów do "friend zone", a potem po jakimś czasie chciały z owymi facetami być...

A tutaj bardzo ciekawy filmik poruszający temat. http://www.youtube.com/watch?v=h1SOx2ePySY

Rozumiem, że Ty byś chciał być z brzydką, otyłą dziewczyną tylko ze względu na jej świetny charakter?

użytkownik usunięty
i_Xa

Nie mam pojęcia.
Ja mówię ogólnie hipokryzji. Mówią "liczy się wnętrze" itp, a to gowno prawda.
Kobiety mówią grubemu/brzydkiemu "ales ty zabawny, fajny i w ogóle, jak to możliwe, że nie masz dziewczyny?", ale gdy zadać im pytanie " to umowisz się ze mną?" to nabierają wody w usta.

A co mają powiedzieć? Nie umówię się, bo mi się nie podobasz? Wnętrze się liczy, ale wygląd również. W dodatku to wygląd dostrzegamy w pierwszej kolejności. Wnętrze odkrywamy dopiero przy bliższym poznaniu. Akurat otyłość nie jest wadą wrodzoną. Świadczy tylko o tym, że ktoś zwyczajnie się nie stara, z nielicznymi wyjątkami, kiedy jest wynikiem choroby. Prawda jest taka, że wygląd często jest pewnym odbiciem charakteru. Jako kobieta doskonale wiem, że nawet niezbyt atrakcyjna osoba może wiele zyskać dzięki odpowiednio dobranej fryzurze i ubiorowi. Trzeba jednak do tego trochę zdolności, by umiejętnie zamaskować wady i podkreślić zalety. Trzeba też czasem włożyć w to trochę wysiłku. Aktorzy czy modelki ciężko pracują na swój wygląd. Mogłabym się umówić z facetem, który wygląda bardzo przeciętnie a nawet nieco gorzej, o ile nie jest to jego winą (bo np. nie chce mu się trochę poćwiczyć, zadbać o higienę, odpowiednią dietę itp.) i jeśli okazałoby się, że ma naprawdę świetny charakter, to jest duża szansa, że by mi się spodobał. Natomiast gdyby bardzo przystojny facet po bliższym poznaniu okazał się np. chamem, to natychmiast by mnie od niego odrzuciło i świetny wygląd w niczym by nie pomógł.

i_Xa

Moim zdaniem hipokryzją jest to, że brzydki, zaniedbany facet oczekuje zainteresowania ze strony atrakcyjnej dziewczyny, nie zwracając uwagi na te brzydkie

i_Xa

w dzisiejszych czasach to są same pazery które lecą na kase facet miał w filmie Porsche to odrazu sie blondyna na niego rzuciła... w Pl tez tak jest, wszystkie dupy tylko patrza zeby se sponsora znaleść a jak koleś jeżdzie wypasioną furą to sie normalnie laski slinią, dupsko traktują jako polise ubezpieczeniową na zycie która ma im zapewnić dobrobyt./ a i Xa tu z hipokryzją wyjezdza ,, to kobiety jakie są >>?? puste próżne i pazerne..........

konradek007

Nie wiem co to ma wspólnego z tym co napisałam. Swoją drogą w ciekawym środowisku musisz się obracać, że trafiasz tylko na jakieś pazerne blachary ;D W każdym razie w żaden sposób nie zmienia to faktu, że facet jest hipokrytą, jeśli sam nie jest atrakcyjny i szuka tylko ładnych lasek, a na brzydkie nie zwraca uwagi. A odnośnie pazernych, to najwyraźniej one też mają swoich amatorów o podobnym poziomie inteligencji, bo inaczej zauważyliby że laska leci tylko na kasę :P Zresztą co za różnica, że laski ślinią się na kasę, a faceci na ładne cycki? Co jest lepszego w tym, że ktoś leci na ładny wygląd i zgrabny tyłek? Każdy ma takiego partnera/partnerkę na jakiego zasługuje :P
Ciekawe też, że internet jest ostatnio pełen jakichś frustratów i stulejarzy wyrzygujących swoje pretensje na forach. Brzydkich lasek, których nikt nie chce, też na pewno jest w PL sporo, ale jakoś nie widuję, żeby wylewały swoje frustracje w sieci

i_Xa

i_Xa zostańmy przyjaciółmi .

konradek007

Dzięki, ale nie szukam przyjaciół. Randki też nie szukam ;) Zareagowałam na ten wątek, bo martwi mnie fala hejtu wobec kobiet, którą od jakiegoś czasu obserwuję w internecie.
Natomiast zawsze mogę kulturalnie podyskutować na temat filmów ;)

i_Xa

i Xa chłopa masz jakiego skąd jesteś ?? ,, to zostanmy takimi przyjaciółmi jak ci w filmie...

konradek007

Nie udzielam informacji o swoich prywatnych sprawach na forach internetowych. Poza tym wątpię, żebym mogła zaprzyjaźnić się z osobą, która gardzi kobietami i wrzuca wszystkie do jednego worka ;) Niemniej jednak i tak nie szukam przyjaciół :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones