PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 997
ocen
6,3 10 1 36997
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi

Najgorsza "komedia romantyczna" ze wszystkich, które widziałam. Film naprawdę debilny i aż tak głupi, że śmieszny :D.

ocenił(a) film na 9
Dzasmin

Hmmm...masz prawo do własnego zdania...ale według mnie sama frekwencja mówi za siebie jaki ten film jest:)
Pozdrowienia

ocenił(a) film na 9
Dzasmin

Pewnie sie spodziewałas gentelmana uwiklanego w zbrodnie i cnotliwej ksieżniczki których łączy zakazana milosc. Ten film to romans na wesoło i tego sie trzeba trzymac a nie nastwiac na romansidło.Jak dla mnie to 9/10

pzdr

wilczto

Ale ja się wcale nie nastawiałam na romansidło! Stwierdzam tylko, że film był po prostu głupi :). I dzięki temu śmieszny :D.

Dzasmin

A ja tam uważam że to najlepsza komedia romantyczna jaką do tej pory zdarzyło mi się oglądać ^^ Żadnnych przesłodzonych naciąganych i zużytych jak stare prześcieradło momentów cudownych spacerów po piaszczystej plaży, romantycznych kolacji i innego szajsu z powszechnych romantycznych komedii :)

ocenił(a) film na 8
wilczto

haha, ja tam też się nieźle bawiłam ;]

ocenił(a) film na 7
Dzasmin

glupi, smieszny- i o to chodzilo:) Mi tam bardzo przypadl do gustu:)

Dzasmin

Mnie niestety nawet nie śmieszył - wręcz przeciwnie. Wydał mi się żenujący ze względu na dialogi i postaci. Poza tym niesamowicie przerysowane sytuacje (totalnie nierealne) - to chyba jedna z nielicznych cech upodabniająca ten film do większości komedii romantycznych... Osobiście nie polecam..

ocenił(a) film na 8
Natasha87

Przezabawny film... bardzo mi się podobał... Szczególnie ciągłe bijatyki między braćmi. Fajniutki. A ludzie którzy krytykują ten film nieznają się, niewiem czego się spodziewali, ja spodziewałem się typowej komedii romantycznej i byłe bardzo mile zasdkoczony tym filmem 10/10

ocenił(a) film na 8
Dzasmin

Nie zgodze sie z dziobasem. Nienawidze komedii romantycznych bo patrząc na tytuł moge odtworzyc cala tresc filmu od poczatku do konca nawet go nie ogladajac, a to z takiego powodu ze wszystkie sa porostu takie same... ;] W "Just friends" jest moim zdaniem wiecej z komedii niz z romantycznego filmu i to zapewne dlatego jakos specjalnie przypadl mi do gustu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
RhineHorn

masakra.. kompletne nieporozumienie.. zupełnie nie mój humor. żałuje że zmarnowałam czas ;/////

ocenił(a) film na 2
Dzasmin

zgadzam się z Tobą w pełni. Ten film jest okropny

Dzasmin

Jako komedia romantyczna - do bani. Ale jako komedia - swietne! Usmialem sie :D
Przypomnialy mi sie stare komedie z Chevy Chase`m: "Funny Farm" i "Christmas Vacation".

ocenił(a) film na 8
Dzasmin

Na szczęście Twoje przepełnione ignorancją wypociny nie będą w stanie zaważyć na ogólnej średniej, która jest w pełni adekwatna. Dobry film, poruszający ciekawe życiowe aspekty. 7/10 Dobre czasy...

ocenił(a) film na 3
Dzasmin

Zastanawiam się kto daje forsę na takie gnioty. Scenariusz, aktorstwo, humor (albo jego brak) - wszystko było na poziomie podstawówkowym. Ten film tak raził sztucznością i brakiem weny u twórców, że każda minuta bolała. Średnia 7,0 nie dowodzi niczego poza tym, że filmweb roi się od dzieciaczków, które nie rozróżnią pomiędzy "Chłopaki nie płaczą" a "Ojcem chrzestnym".

ocenił(a) film na 3
Dzasmin

Gdyby odstawić to że humor był głupi a sytuacje nie do końca wytłumaczone, i wręcz nie do uwierzenia może dałabym 7 czy 6. Ale gdy to dodamy wychodzi mi 3. Nie spodziewałam się niczego specjalnego, ale jak lubię komedie to ta wyjątkowo nie dla mnie. Sytuacje raczej nie miały być aż tak absurdalne, jak wyszło. Trochę mnie zastanawia ocena, bo jest wiele mądrzejszych filmów, nawet komedii tego pokroju, a mają przynajmniej o oczko w dół. Może ja tu czegoś nie rozumiem?

Wiem, że w szczególnie takich filmach roi się od "przypadków" jak to że wylądowali akurat tam itp, ale w tym filmie było tych absurdów za dużo, a ja nie lubię aż takich bajek. I sama realizacja też coś szwankuje, niektórych rzeczy za mało, a niektórych za dużo. A postacie jak dla mnie przekolorowane (też, wiem, w komediach wiele można, ale z umierem).

Dzasmin

popieram :D film tak głupi że aż śmieszny xD nie jest może rewelacją jak dla mnie ale też nie należy do tych najgorszych ;p daje 6/10

ocenił(a) film na 8
Comitissa

zgadzam się chociaż ode mnie leci 8 ponieważ tak jak piszesz
może był głupi ale prze. zabawny i zdał egzamin moim zdaniem.
Fajny pomysł na film.. i aktorzy naprawdę stworzyli naprawdę dobry klimat i atmosferę.
Anna Faris z mocnym ADHD..
Ryan Reynolds jak zawszę perfekcyjnie... akcja w aucie.. gdziekolwiek... wyszło idealnie :)
co chwilę banan na mordzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones