PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 997
ocen
6,3 10 1 36997
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi

Oglądałam dwa razy i za każdym razem z przyjemnością:) rewelacyjna rola A.Farris :) Bardzo śmieszna komedia:)

ocenił(a) film na 8
Izviestia

Zgadzam się jak najbardziej z Tobą. Tylko, że ja oglądałam film z 5 razy i za każdym razem się uśmialam ;) Oczywiście, gdy znasz wszystkie sceny na pamięc nie jest tak zabawnie, ale i tak warto było oglądać :) I w tym filmie właśnie moje serce skradł Ryan Reynolds :D Choć Farris też bardzo dobrze zagrała swoją role :D

ocenił(a) film na 7
olunia_666

I Swear zespołu All 4 One w wykonaniu Ryan'a po prostu mnie zmiotło:)

dominik6616

Tak to było... po prostu WOW:) Ja nie mogłam przestać się śmiać:D Anna Faris po prosu obłędna i (nie obrażając aktorki) świetnie się odnalazłą w tej roli. Rayan jak już dominik6616 wspomniał zaje****** FAJNIE wykonał tą piosenke:P

ocenił(a) film na 7
Izviestia

Rayan jak zwykle w komedii mnie rozwalił. jego sposób gry to mistrzostwo. głupie minki, akcent. świetnie się bawiłam oglądając : )

ocenił(a) film na 6
Izviestia

Zgodzę się! Jakoś nie przepadam za komediami romantycznymi, ten film obejrzałam z przypadku i naprawdę przypadł do gustu. Nie jest klasyczną, ckliwą historią. Zobaczyłam, że Reynolds ma prawdziwy talent komediowy, ale i tak rozbroił mnie duet Chris Marquette i Ryan właśnie:)

Izviestia

strasznie się uśmiałam.. :)))
pełna humoru komedia, aktorzy przezabawni, klimat świetny - idealna komedia na wieczorek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones