PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118733}

Amityville

The Amityville Horror
6,7 85 816
ocen
6,7 10 1 85816
6,3 7
ocen krytyków
Amityville
powrót do forum filmu Amityville

Jak dla mnie fabuła tragiczna, akcja - średnio, a straszny to on w ogóle nie jest - to nie jest horror ;)

ocenił(a) film na 6
fuksik_4

komentujesz negatywnie a dajesz 5.
a jaki to rodzaj filmu jak nie horror??
napewno nie thriller
komedia tez nie...

sabaabes

Dla mnie to bardziej komedia niż horror, w kilku momentach się uśmiałem a w żadnym nie przestraszyłem

ocenił(a) film na 6
fuksik_4

no to podaj jakis horror gdzie mozna sie troche "postrachać"
tylko nie produkcje skośnookich...

sabaabes

Chociaż debilne w fabule to się można więcej postrachać w tych nowych Piłach, albo REC też jest w miarę. Ogólnie to oglądałem niewiele horrorów ale Amityville to dla mnie śmiech na sali

ocenił(a) film na 4
fuksik_4

REC to akurat jak dla mnie naciągany.
Mnie się tam Silent Hill podobał. Dobry też Stay Alive i The Hills Run Red.

ocenił(a) film na 7
fuksik_4

No skoro w Piłach się można wystraszyć to tylko pogratulować.
Ja osobiście to nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio się na czymś wystraszyłem. Na ''Amityville'' też nie, ale film ma znakomity klimat i sprawną, choć jak niektórzy twierdzą, banalną fabułę.
Podaj na prawdę dobry horror, a ja się przekonam na ile masz rację ok.

ocenił(a) film na 3
djrav77

Tak i brak logiki , jakoś żaden horror mnie nie wystraszył.

ocenił(a) film na 7
Kileeer

Zmieniając temat, to Twój blog jest niesamowity. Podobają mi się ważne tematy , które na nim poruszasz. Nie zagłębiłem się w tej chwili w całość z braku czasu, ale jeszcze spróbuję Cię odwiedzić. Na teraźniejszość mogę tylko powiedzieć : SZACUN.

ocenił(a) film na 3
djrav77

aha ?

ocenił(a) film na 7
fuksik_4

Fakt, fabuła może nie była pierwsza klasa, ale słowo "tragiczna" to chyba mała przesada. Momentami naiwność lekko mnie wkurzała, ale jednak nie było jej na tyle żeby zepsuć cały film. Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Przede wszystkim trzymał w napięciu przez co momentami i adrenalina lekko podskakiwała :)

PS. nie rozumiem ludzi dla których straszna jest "piła" - zwykła "rzeźnia" nic poza tym - takie jest moje zdanie ;)

ocenił(a) film na 3
Filrat

Ja nie rozumiem ludzi , którzy boją się horrorów.

ocenił(a) film na 7
Kileeer

To jaki sens ma ich oglądanie przez ciebie? Głównym celem horroru jest przestraszyć w mniejszym lub większym stopniu...

ocenił(a) film na 3
Filrat


Mnie jakoś w ogóle nic nie przestrasza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones